SLiMEX KULLANIMI

Slimex Zayıflama Hapı


Slimex için önerilen en doğru kullanım şekli; günde 1 kapsül şeklindedir. Yani, sabah kahvaltılarından 30 dakika önce 1 Slimex kapsül almanız yeterli olacaktır.

Önemli Not: Lütfen, günlük sadece 1 KAPSÜL kullanınız. Bunun dışında kapsül sayısını ya da kullanım düzenini kendinize göre değiştirir iseniz, ciddi anlamda sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Slimex, sabah kahvaltılarından önce aç karnına 1 bardak su takviyesi ile alınmalıdır. Gün içerisinde ise, 2 ya da 3 litre kadar su tüketmeniz gerekebilir.

Alacağınız Slimex kapsülü; gün içerisinde sizi tok tutacak ve ek besin tüketmenizi engelleyecektir.

Ayrıca, Slimex sizlere iştah kesme imkanı sunacaktır. Lakin, sağlıklı kilo vermek için hafif ve öğün düzenine uygun bir beslenme tüketimi yapmalısınız.

 

Slimex etkisini en üst seviyeye çıkartmak için ne yapmak gereklidir?

Slimex Forte kapsüllerinin düzenli kullanmanız, etkisini göstermesi açısından çok önemlidir. Ayrıca Slimex’in daha etkili olabilmesi için; her sabah kahvaltıdan 10 dakika önce ve genellikle de aynı saatte alınması tavsiye edilir.

Slimex’in etkisini maksimuma çıkarmak için 30 dakika normal tempoda yürüyüş, koşu ya da egzersiz yapılması önerilmektedir. Bu bir zorunluluk değildir. Fakat Slimex’in daha etkili olmasına, sizin de sağlıklı yaşamanıza ve daha rahat kilo vermenize yardımcı olur.

Her sabah alınan Slimex ile öğle ve akşam yemeklerinde de iştah kesilebileceği için, öğünlerde tüketilecek besinlerin özenle seçilmesi gereklidir. Slimex’in enerji veren özelliğine ek olarak vücudun ihtiyaç duyduğu her besin grubundan yiyecek tüketilmesi, metabolizmanın daha hızlı çalışmasını destekleyici ve sağlıklı yaşam için gerekli bir unsurdur.

Slimex kullananların kilo kontrolü için haftada bir kere düzenli olarak tartılmaları ve verdikleri kiloları tarihler halinde not almaları önerilir. Böylece Slimex’in etkisini fark edebilir, emeklerinizin karşılığını aldığınızı görebilir ve Slimex’le kilo vermenin sandığınızdan çok daha kolay bir süreç olduğunu anlayabilirsiniz.