SLİMEX KAÇ KİLO VERDİRİR

Slimex Zayıflama Hapı

SLİMEX KAÇ KİLO VERDİRİR

SLİMEX İLE KAÇ KİLO VERİLİR

Slimex ile kilo veren kişilerin sayısı oldukça fazladır. Siz de Slimex ile kilo vermek istiyorsanız ilk olarak herhangi bir bitkiye karşı alerjinizin olmadığından emin olmalısınız. Kalp, karaciğer, böbrek, damar, yüksek tansiyon hastalıklarından en az birine sahipseniz Slimex kullanmanız tavsiye edilmez.

Slimex ile kilo vermek için düzenli ve doğru bir şekilde kullanmaya özen göstermek gerekir. Bu sebeple kullanım tavsiyelerine mutlaka uyulmalıdır. Günde 1 adet Slimex kullanılır. Bu kapsül kahvaltı öğününden yaklaşık 20 ya da 30 dakika önce alınmalıdır. En az iki bardak su ile alınması gereken Slimex kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Günde tüketilmesi gereken su miktarı üç litreyi bulmalıdır. Aksi takdirde ortaya çıkabilecek yan etkilerin şiddeti artabilir.

Slimex ile ayda 6 ila 12 kilo vermek mümkün olmaktadır. Her insan farklı bünyeye sahip olduğu için kilo veriminde de farklılıklar görülebilir. Metabolizma hızı, beslenme düzeni, yaşam koşulları gibi pek çok faktör kilo vermeyi etkiler. Slimex düzenli olarak kullanıldığı takdirde ayda en az 6 kilo verilmesini vaat etmektedir. Ancak Slimex ürününü kullanabilmek için herhangi bir hastalığınız olmaması ve ağır bir ilaç kullanmıyor olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde Slimex kullanımı tavsiye edilemez. Aynı şekilde hamile kadınların ve emziren kadınların da herhangi bir bitkisel zayıflama ürünü kullanmamaları gerekir.

Bitkisel zayıflama ürünlerinin yaratacağı etkiyi arttırmak için spor yapılması tavsiye edilmektedir. Bunun için ağır sporların yapılmasına gerek yoktur. Hafif egzersizler ya da yürüyüşlerle bitkisel zayıflama ürünlerini desteklemek mümkündür. Bu şekilde kişi daha kısa süre içerisinde yağ yakarak fazla kilolarından kurtulur. Kişinin toplamda vereceği kilo miktarı kişinin kilosu ve metabolizma hızıyla doğrudan ilişkili bir konudur. Bu nedenle verilecek olan kilo miktarı kişiden kişiye değişiklik gösterecektir.